Pavel Kolesnik

Virtuvės šefas Jūsų šventei

Telefonas : +370 626 93 853
plovomeistrai@gmail.com

Šventės meniu

Šventės meniu – jo suplanavimas, tampa vienu svarbiausiu Jūsų darbų, kada pradedama galvoti apie kokią nors svarbią Jums progą. Tiesa, tai bene daugiausiai laiko bei kantrybės reikalaujanti pareiga – tarsi duoklė svečiams, kurią žūtbūt privalote atiduoti. Žinoma, svečiams įtikti ir juos nustebinti norisi, tačiau ką daryti, jeigu Jūsų patiekalų receptai jau seniai išbandyti, o ir laiko liko ne per daugiausiai?

Pas mus viskas skanu!

Jūsų pageidavimu išvirsime autentišką uzbekišką plovą, šašlykus, liulia kebabus, šonkauliukus, sriubas ar kitus vidurio rytų virtuvės patiekalus ant laužo.

Degustacija uzbekiškos virtuvės taps ne tik skania, tačiau ir labai linksma pramoga Jūsų svečiams. Gaminimo metu, svečiai sužinos apie uzbekų virtuvės tradicinius patiekalus, papročius bei išmoks patys juos pasigaminti.

Šiandien kulinariniai mokymai šventės metu tampa labai populiaria pramoga, kurioje linksminasi ne tik šventėje dalyvaujantys svečiai, tačiau ir patys šventės organizatoriai. Ši pramoga suburia visus svečius į vieną būrį, ne tik suteikia naudingą ir įdomią patirtį, tačiau ir malonius įspūdžius.

Kviečiame užsisakyti mūsų PLOV.LT komandos paslaugas tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Garantuojame nepamirštamą vidurio rytų kelionę į skonių pasaulį bei nepamirštamas Jūsų šventės akimirkas!

PLOV.LT komanda

PLOV.LT profesionalų komanda skuba Jums į pagalbą ir siūlo nepaprastą ir skanią idėją – virtuvės šefą Jūsų šventei!
Taip, teisingai supratote. Mūsų šefas kartu su savo komanda atvyks tiesiai į Jūsų šventę – vestuves, krikštynas, jubiliejų, gimtadienį ar kurią kitą Jums ypatingą progą ir pasirūpins, kad visi Jūsų svečiai būtų ne tik sotūs, tačiau ir kupini įspūdžių.

Didžiausias kazanas Lietuvoje – 250 litrų