Virtuvės šefas Jūsų šventei

Šventės meniu – jo suplanavimas, tampa vienu svarbiausiu Jūsų darbų, kada pradedama galvoti apie kokią nors svarbią Jums progą. Tiesa, tai bene daugiausiai laiko bei kantrybės reikalaujanti pareiga – tarsi duoklė svečiams, kurią žūtbūt privalote atiduoti. Žinoma, svečiams įtikti ir juos nustebinti norisi, tačiau ką daryti, jeigu Jūsų patiekalų receptai jau seniai išbandyti, o ir laiko liko ne per daugiausiai?

PLOV.LT profesionalų komanda skuba Jums į pagalbą ir siūlo nepaprastą ir skanią idėją – virtuvės šefą Jūsų šventei! Taip, teisingai supratote. Mūsų šefas kartu su savo komanda atvyks tiesiai į Jūsų šventę – vestuves, krikštynas, jubiliejų, gimtadienį ar kurią kitą Jums ypatingą progą ir pasirūpins, kad visi Jūsų svečiai būtų ne tik sotūs, tačiau ir kupini įspūdžių.

Jūsų pageidavimu išvirsime autentišką uzbekišką plovą, šašlykus, liulia kebabus, šonkauliukus, sriubas ar kitus vidurio rytų virtuvės patiekalus ant laužo. Degustacija uzbekiškos virtuvės taps ne tik skania, tačiau ir labai linksma pramoga Jūsų svečiams. Gaminimo metu, svečiai sužinos apie uzbekų virtuvės tradicinius patiekalus, papročius bei išmoks patys juos pasigaminti.

Šiandien kulinariniai mokymai šventės metu tampa labai populiaria pramoga, kurioje linksminasi ne tik šventėje dalyvaujantys svečiai, tačiau ir patys šventės organizatoriai. Ši pramoga suburia visus svečius į vieną būrį, ne tik suteikia naudingą ir įdomią patirtį, tačiau ir malonius įspūdžius.

Kviečiame užsisakyti mūsų PLOV.LT komandos paslaugas tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Garantuojame nepamirštamą vidurio rytų kelionę į skonių pasaulį bei nepamirštamas Jūsų šventės akimirkas!

ATSILIEPIMAI

 • SKV

  Dėkojam už nuostabius patiekalus ir gerą nuotaiką visos dienos metu 🙂 Rekomenduoju !!! Labai tiko ir patiko įmonės šventės gamtoje metu 🙂

 • UAB VEIKA

  Maloniai dėkojame PLOV.LT komandai už skanius patiekalus mūsų išvykos metu. Plovas su šašlykais, bei šonkauliais buvo pasakiški. Iki naujų susitikimų 🙂

 • Lithuanian Tattoo

  2018-08-08 Po Vedybu, uzsisakeme Plova, kuris nerealiai visiems patiko!!! Mesa buvo labai minksta, česnakai taip pat labai sultigi. Vienu žodžiu buvo labai skanu!!! Rekomenduojame užsisakyti jūsų šventėms ir ne tik :-)! AČIŪ Pavelui !!!

 • Ažuolų giria

  Puiki atrakcija jūsų šventei! Malonus ir draugiškas šefas

 • Vilnius Shooting Range

  Patiekalų ant laužo meistrai ! Rekomenduojame sriūbas ir uzbekišką virtuvę.

 • Клуб практической стрельбы

  Просто изумительно! Всегда всё свежо, вкусно, быстро! Если Вы ещё думаете, кому доверить организацию Вашего пикника или накормить участников Вашего мероприятия – просто свяжитесь с Павлом и все Ваши желания сбудутся! 🙂 Настоятельно рекомендую!

 • Active Training

  Likome patenkinti ir laimingi užsakant mūsų organizuojamos stovyklos maitinimo paslaugas pas PLOV.LT

Užsakykite paslaugą
Food
Food
Food
Food